JÓGA studio Sun                                           

Jóga, která Vás bude bavit

 

Jóga jako jedinečný systém na celém světě, zdokonaluje tělo vědomě, vyrovnává jeho případné nedostatky a naplňuje ho zářivou životní sílou. Seznamuje nás s vlastním tělem, jakož i silami a energiemi působícími v těle. 

Jóga využívá vzájemné působení těla a duše, uzdravuje a to tak, že si své tělo a všechny jeho činnosti začneme uvědomovat. Zbavuje bolesti zad, kloubu a zpevňuje vnitřní svaly, prokrvuje vnitřní orgány, rozproudí lymfatický systém. Detoxikuje a regeneruje tělo. Taky už jistě víte, že fyzické zdraví je spojeno s naší psychickou pohodou. Mysl a tělo jsou úzce propojeni. Jóga znatelně pomáhá zklidnit mysl a uvést tělo do rovnováhy.  To vše má úžasnou moc a nedocenitelnou výhodu, že můžeme zabránit jakékoli dysfunkci a uchránit tělo před nemocemi.

Dovolte mi nabídnout vám Jógu, která je zaměřena na Vás, ne na to jak rychle zvládnout určitou pozici.  Při cvičení beru zřetel na každého z VÁS. V každé pozici nabízím varianty, které vám pomůžou zvládat cvičení, tak aby Vám bylo dobře, aby jste si Jógu užili.

Vyberte si Jógu s pestré palety lekcí, jak otevřených, tak kurzů, které Vám změní pohled na zdraví. Sebou si přineste podložku na Jógu a deku. Volné oblečení a cvičíme na boso. 

Hathajóga

přináší dokonalý soulad ducha a těla - harmonii a dovolí nám poznat energie, kterými disponujeme. Nacházíme sebe sama, a to je to co hledáme v každé radosti, v každém pocitu štěstí. Taky vytvaruje naše tělo a uleví od bolesti kloubu a zad.

Na co se můžete těšit.

 • Projdete Asanami /pozicemi těla/, naučíte se jejích správné provádění
 • Pranájáma - dechová cvičení, které Vám pomůžou nastavit regenerační procesy v těle
 • Zažijete řízené Meditace - naučíte se meditovat, - během meditace otevíráme dveře své mysli a vstupujeme do průzračnosti svého vědomí
 • Dozvíte se, co to je Jemnohmotná energie, jako brána do světa životně důležitých energetických proudů v lidském těle

Kurz je ucelený systém, kde se dozvíte opravdu hodně praktik pro váš  běžný život. Lekce trvá 75 minut.

Otevřená hodina je pro ty, kteří nemůžou chodit pravidelně a trvá 60 minut. 

Kurz Mentální harmonizace

Každý má možnost na sobě pracovat, protože MÍR A lÁSKA přichází zevnitř.

Buddha se domnívá, že pokud se  pokoušíte hledat štěstí ve vnějším světě, jsme nakonec vždy zklamáni. Je to proto, že všechno vnější je dočasné a nemá dlouhého trvání. Místo toho se musíme pokoušet nabýt míru a lásky, které se zcela přirozeně nacházejí v hloubi naši duše. Cíl kurzu je zklidnění myšlenek, změna mysli z negativní na pozitivní, zlepšení vnímání života kolem nás, změna mentálních podvědomých vzorců chování. Dozvíte se příjemné, smysluplné, jednoduché techniky, které můžete používat i po ukončení kurzu doma.

Délka 45 minut  a 10 lekcí 

 Mé dosažené schopnosti a dovednosti v Józe:

 • akreditovaný Instruktor Hathajógy 
 • akreditovaný Instruktor Dětské Jógy - Česká aliance Dětské Jógy
 • akreditovaný seminář pro zdravá záda s fyzioterapeutem
 • seminář hormonální Jógy
 • seminář hormonální Jógová terapie podle D.Rodrigues
 • seminář Jógová terapie
  • kurzy a semináře týkající se naší mysli, psychologie mysli, seminář hermetismu a  introspekce

Power Jóga

Za pár hodin Power Jógy na sobě začnete pozorovat množství pozitivních změn.

Naučíte se hlouběji dýchat a získáte ohebné, vitální tělo plné síly.

Zpevníte ochablé svalstvo. Trochu se zapotíte, ale to není na škodu, Je to fyzická síla v kombinaci s psychikou, které jsou cestou k spokojenosti. Je to aktivnější Jóga, vhodná i k snížení váhy. 

Power Jóga nemá v lekcích meditace, jen závěrečnou krátkou relaxaci.

Jde o otevřenou hodinu.

Power Jóga je vhodná pro fyzicky aktivnější jedince, kteří se s Jógou už setkali.

 

Dětská Jóga

Dětská Jóga je pohyb, hraní, radost, fantazie, rovnováha, sebedůvěra.

Děti se naučí úplně jinak vnímat své tělo, své prožitky, více vnímat přírodu, druhé děti.

Nenásilně se naučí správné držení těla. Jóga naučí děti relaxovat a zvládat stresové situace, kterých je i u děti bohužel dost.

Hyperaktivní děti se zklidní, málo aktivní děti se rádi přidají.  Jde totiž o nesoutěživý přístup, který je ve světě, kdo s koho a kdo líp a dřív, úžasná záležitost.

Děti jsou úžasné v tom, že spoluvytvářejí hodinu a mají radost.

Já vedu hodiny s dětmi formou pohádek nebo příběhů, taky krátká relaxace je příběh, který je vždy pohladí a zharmonizuje.

Jedná se otevřené lekce.

Jógová terapie

je o nastavení našeho těla na léčebné procesy. Rozproudění všech tekutin v těle a harmonizaci imunitního, hormonálního a nervového systému.

Budete zažívat speciální léčebné a pročisťující meditace a relaxace, kterými si pomůžete nastavit harmonii ve vašem těle. Naučíte se, jak se dostat do hladiny Alfa/ snížená hladina frekvence mozku - regenerační stav/.

Taky se budeme zabývat naší myslí, která úzce souvisí s našimi zdravotními problémy. Nastavíme mysl, tak aby nám pomáhala. Práce s myslí bude v jógové terapii způsobem rozplétání tajných zákoutí naší psychiky, a v této návaznosti i uvolněním pro fyzické tělo.

Jógová terapie je vhodná pro lidi s disharmonií v těle /bolesti hlavy, noh, únavový syndrom, špatný spánek, nervozita, úzkosti, pocit přeplněné hlavy, prevence diabetu/ 

Taky pro lidí zvídavé, kteří se chtějí duchovně posunout a poznat možnosti naší mysli a podvědomí.