Můj příběh

 Klíč k Šťastnému a Radostnému životu je lidská mysl, pojďte si stvořit lepší život

 

Sylva Dornová

Jsem maximálně šťastná, zdravá a spokojená. Žiji si svůj vysněný sen. Mám harmonické vztahy se svými úžasnými dospělými dětmi a miluji svého muže. Mám velmi dobré přátele. Ve své mysli jsem si vytvořila svůj život, který je teď mou vášní. Vedu kurzy a lekce Jógy, pomáhám lidem najít svou vnitřní rovnováhu, jak změnou myslí, tak meditační terapií, která je mou velkou láskou.

......ještě před několika lety, to však bylo úplně jinak. Problémy se zdravím, alergie /snad na všechno/. Od mala jsem měla ekzém, který jsem měla po celém těle. Střídaly se doby, kdy jsem byla doma a v nemocnici. Lékaři to řešili kortikoidy, takže jsem byla, jak na houpačce. Nezapomenu, jak jsem jednou ráno vstala a kůže se mi scvrkla o 3 čísla. Neuměla jsem ohnout nohy ani ruce. Mamka mě polévala ve vaně olejem, abych se aspoň mohla narovnat. Brrr. Vypadala jsem divně a cítila se hrozně. Doktoři mi předpovídali, že už se z toho nikdy nedostanu. Nejhorší byly ty bezesné noci, kdy vás svědí celé tělo a nevíte co máte dělat. Pořád jsem se sebe ptala. Proč zrovna já? Co jsem komu udělala? Proč ? Byla jsem zoufalá.

Vždy mě ale zajímala alternativní léčba, a četba duchovních knih.

Později jsem pochopila, že si musím pomoci sama, cítila jsem, že vím co mám dělat. 

Jak jsem se vdala, začala jsem cvičit Aerobic a Kalanetiku. Po cvičení mi bylo líp a zdraví se zlepšovalo, ale pořád to nebylo ono.

Až jednou přišel živý sen, že cvičím cviky podobné Józe a medituji. Začala jsem tedy to, co ukázal sen - cvičit a meditovat.

Jóga mi vlastně změnila život.

Začala jsem se zajímat o mysl a náš vnitřní svět, pochopila jsem moudrosti a principy dávných duchovních knih a taky moderní výzkum fungování mysli. Účastnila jsem se zajímavých seminářů a kurzů. Díky tomu jsem se dostala ke krásným zážitkům, které mysl a vnitřní Já nabízí.

Svými vizemi, energií a živými obrazy, se mi změnil pohled na svět. Zjistila jsem, co je opravdové zasvěcení. Velké odříkání a práce na sobě. Díky ovládání myslí jsem se uzdravila, zlepšily se mi vztahy, našla jsem svou vnitřní sílu. Byla to krásná cesta poznání, kdy na konci je bezpodmínečná láska, harmonie, zdraví a úspěch.

Jsem šťastna, že Vám můžu s láskou nabídnout jednoduché a hlavně účinné techniky, které vám pomůžou vyřešit finanční těžkosti, neřešitelné vztahy, nervozitu, deprese a mnohé životní trable. A pomyslným klíčem odemknout Vaší mysl a ukázat prakticky, jaké máte možnosti, odpoutat se od toho, co nepotřebujete.
Život se Vám změní, jako mávnutím kouzelného proutku.

Setkat se s Vámi můžu s radostí a láskou na lekcích Jógy, osobních terapiích, řízených meditacích, workschopech a dalších akcích. 

Děkuji rodině,  blízkým a přátelům, kteří byli u mé Velké přeměny.

S láskou Sylva
                

Duchovní učitelka, lektorka Jógy, meditační terapeutka