JSEM ŠŤASTNÁ, ŽE VÁM MŮŽU PŘEDSTAVIT METODU EFT  TECHNIKU EMOČNÍ SVOBODY

 

Z 80%  žijeme na nevědomé úrovni, díky našim vzorcům, které máme uloženy v podvědomí.

Pokud  jsou to pozitivní myšlenky a vzorce,  jsme v pohodě a máme dostatek životní síly v životě se vám daří, peníze přichází.

Pokud máte uložené v podvědomí negativní vzorce chování a  myšlenky, které jste si během života vzali za své, např: ......nejsem dost dobrá, .....to nezvládnu, ......všichni jsme v rodině tlustí,...... všichni chlapi jsou stejní,......... život je těžký, .........abych měl peníze musím hodně pracovat atd.... život máte složitý, plný negativních zkušeností.

A TYTO NEGATIVNÍ ZKUŠENOSTI, PROBLÉMY, STRACHY A ÚZKOSTI UMÍ ŘEŠIT METODA EFT

 technika EFT -  Emotional freedom techniques přeloženo:

Technika emoční svobody

METODA  EFT 

 

Jak název napovídá, je to sada technik, které Vám pomůžou se emočně osvobodit od negativních emocí, které Vám brání prožívat a radovat se z plnohodnotného života.

 

Metoda EFT Vás zbaví fyzických i psychických omezení. Mezi tato omezení patří:  strachy, úzkosti, deprese, fobie, nadváha, nízké sebevědomí, traumata, strachy z nezdaru, stud, závislosti, vztahové problémy, finance a kariéra.

 

EFT je založeno na objevu dr. Callahana, že příčinou všech negativních emocí je porucha v tělesném energetickém systém. Odstraněním negativních emocí často dochází ke zlepšení nebo úplnému vymizení fyzických problému. 

 

Provádí se poklepáním na akupunkturní body v obličeji, na rukách a mentálním prohlášení problému , který vás trápí.  Metoda je rychlá, účinná a problém se již nevrací. 

Jsem z terapie nadšená a mám spoustu klientu, kteří jsou šťastni, že jsem je těchto problému zbavila.

 

EFT ŘEŠÍ:

 

 • STRACHY A FOBIE VŠEHO DRUHU
 • STRES- JAKÉKOLI DRUHY STRESU, AŤ JE REÁLNÝ NEBO NE
 • ÚZKOST A PANIKA- PSYCHICKÉ I FYZICKÉ ASPEKTY PROBLÉMU, ODSTRNĚNÍ STRACHU Z OPAKOVÁNÍ
 • DEPRESE- PSYCHICKÉ I FYZICKÉ ASPEKTY
 • DĚTSKÉ PROBLÉMY
 • NEPLODNOST
 • FYZICKÉ PROBLÉMY, BOLESTI NEZNÁMÉHO PŮVODU
 • NESPAVOST- PŘÍČINY, PSYCHICKÉ ASPEKTY, 
 • NADVÁHA
 • ZÁVISLOSTI- KOUŘENÍ, ALKOHOL, SLADKOSTI, ZÁVISLOSTI NA CUKRU, JÍDLE
 • TRAUMATA- ODSTRANĚNÍ NEGATIVNÍCH VZPOMÍNEK
 • STUD A VINA
 • NÍZKÉ SEBEVĚDOMÍ

 

Cena za terapii  EFT  700,-Kč za hodinu.  Klasická terapie trvá hodinu a jde i na dálku. Zavolejte a domluvíme  se. 

 

Reference

Na Sylvě je nejúžasnější to, že si v její přítomnosti plně uvědomujete svoji vlastní hodnotu bez ohledu na to, jak špatně na tom zrovna jste. Její blízkost vnímáte coby příval nové energie, která vás prozáří vnitřní radostí a vy najednou svoji situaci vidíte nadlehčeněji, jakoby z vyšší perspektivy. Připadáte si jako nejlepší hráč, kterého postavili na startovací čáru a vy toužíte vyhrát, protože ve vás někdo věří, protože cítíte, že se všechny vaše sny právě teď probouzejí do vašeho světa. Sylvě vděčím za harmoničtější přístup k životu bez všude přítomného stínu deprese, za omezený přísun léků proti bolesti, za neutuchající podporu a vřelost a v neposlední řadě za to, že mi na pozadí roztroušených střípků informací pozvolna počíná oživovat překrásný obraz celku :-).
Monika S.

                                  Reference

Jmenuji se Marcela Popelková, pracuji ve společnosti Globus Opava 13 let, momentálně jako zástup vedoucího. Poznala jsem spoustu různých lidí, prodavačů a zákazníků, každý potřebuje jiný přístup, jiné jednání .Jsem na sebe hrdá, že mám tak dobrou práci, která mě baví.Minulý rok jsem měla kritický, měla jsem deprese a pocit bezmoci. Nevěděla jsem co dál. Obrátila jsem se na Sylvu o pomoc. Velmi moc mi pomohla v mém trápení, pomohla mi se bez léků ze všeho dostat, je to zlatíčko nadevše. Svým krásným srdcem mi pomohla meditací, mluveným slovem a energií, kterou mi předávala. Silvinka má klidný, příjemný hlas, ráda ji poslouchám, naplňuje mě pocitem vyrovnanosti a štěstí. Dříve jsem ani netušila, že má v sobě tolik krásného a pomocného. Jsem ráda, že pomůže nejenom mě, ale i ostatním. Věřím ji moc a přeji jí, aby se jí dařilo na této cestě pomáhat dalším jako mě. Děkuji Sylvě a andělům.
Marcela Popelková

Reference