Ceník  Jógy a Terapií / Rezervační systém   důležité

J ó g a

 

Kurzy

Hathajóga - kurz  1 800 Kč  18 lekcí 

Kurz Mentalní harmnizace  - kurz  1 200 Kč 10 lekcí

Otevřené lekce

Hathajóga, Power Jóga 110Kč,  Dětská Jóga 90 Kč 

Workshopy  

od 300,-  do 1500 Kč

Meditace  

od 60,-  do 150Kč

Rezervace v Kalendáři akci 

Informace o lekcích na stránce Jóga studio Sun

 

T e r a p i e

 

Osobní konzultace / osobní rozvoj/ 

400,-  60 minut

Harmonizace a konzultace

je o nastavení těla na léčebné procesy. Harmonizaci imunitního a nervového systému.

Budete zažívat speciální léčebné a pročisťující meditace a relaxace, kterými si pomůžete nastavit harmonii ve vašem těle. Naučíte se, jak se dostat do hladiny Alfa/ snížená hladina frekvence mozku - regenerační stav/.

Taky se budeme zabývat naší myslí, která úzce souvisí s našimi zdravotními problémy. Nastavíme mysl, tak aby nám pomáhala. Práce s myslí,  bude v terapii způsobem rozplétání

 

 

tajných zákoutí naší psychiky, a v této návaznosti i uvolněním pro fyzické tělo.

 Terapie je vhodná pro lidi s disharmonií v těle, /bolesti hlavy, noh, únavový syndrom, špatný spánek, nervozita, úzkosti, pocit přeplněné hlavy, prevence diabetu, deprese/ 

Taky pro lidí zvídavé, kteří se chtějí duchovně posunout, a poznat možnosti naší mysli a podvědomí

600,- Kč 90 minut

 

Meditační terapie

200 Kč  30 minut

Rezervační systém Jóga studio Sun - Důležité!!!

Rezervační systém Studia Sun je velice jednoduchý.

Na stránce Kalendář online rezervace si kliknete na lekci, nebo kurz o který máte zájem a vyplníte příslušné údaje. Tím se zaregistrujete na příslušný kurz nebo otevřenou lekci.

 

Otevřené lekce, meditace vždy na každou lekci vyplníte údaje, zaregistrujete se a podle obsazenosti dostanete potvrzení o rezervaci. Platba na místě. Lekce si rezervujte prosím včas.

Storno podmínky

Rezervovanou lekci jde zrušit nejpozději 24 hodin před jejím začátkem, meditaci 12 hodin před jejím počátkem. Pokud klient lekci nebo meditaci včas nezruší dle stanovených podmínek, bude klient vyzván uhradit zmeškanou aktivitu do 7 dnů, buď v hotovosti ve studiu, nebo na účet.

 

Kurzy a workshopy stačí rezervovat jen jednou, po vyplnění údajů, dostanete potvrzení registrace a po úhradě na účet dostanete potvrzení rezervace místa v kurzu. 

Doklad dostanete na vyžádání do emailu. Kurzy Jógy jsou cenově výhodnější, lekce má 75 minut, dostanete materiály pro cvičení doma a část ceny Vám může proplatit vaše zdravotní pojišťovna. /Informujte se u své zdravotní pojišťovny, většina ZP  včetně VZP Jógu proplácí/.

Kurzy, workshopy uhraďte prosím na účet č. 210238535/0300, dle platného ceníku. Pokud neplatíte ze svého účtu, dejte do poznámky své příjmení a jméno.

Lekce a akce jsou vypisovány vždy 2 měsíce dopředu. Jóga studio Sun si vyhrazuje právo, plánovaný rozvrh kdykoli změnit z organizačních a personálních důvodů. O případných změnách budou klienti včas informováni emailem a na webových stránkách.

Zdravotní stav

Přihlášením na lekci, terapií, meditaci, klient potvrzuje, že si je vědom svého zdravotního stavu, který dovoluje účastnit se vybrané lekce, terapie, workshopu nebo meditace. V případě zdravotních omezení, se aktivity účastní se souhlasem lékaře, a o svém aktuálním stavu před začátkem lekce a terapie informuje lektora, včetně těhotenství. V každém případě klient koná a cvičí  na vlastní zodpovědnost a riziko.

Informace o lekcích najdete na stránce Jóga studio Sun nebo přímo v Kalendáři na čtverečcích malé i.