Bolavá záda – Moc jste si toho naložili

Bolavá záda, problém většiny dnešní populace- Nové kurzy od 13.11 a 23.11. viz Kalendář Jógy

 

Moc jste si toho naložili, máte toho tolik, že to nemůžete unést. I o tom jsou bolesti zad. Páteř je podpora těla, zajišťuje jeho stabilitu. A to opravdu ve všech směrech. Bolesti zad často s duševními postoji přímo souvisejí. Svědčí to o přetížení, které si nepřipouštíme, o potřebě podpory a uznání. Zejména muži trápí bolesti zad velmi často.

Většina z nás vnímá bolest zad, jako něco, co nás obtěžuje, co nám zatěžuje život. Často jsme naštvaní a myslíme si, že by do života snad ani neměla patřit. A snažíme se jí nějak zbavit. Chodíme k lékaři, bereme nejrůznější léky a injekce. To nám, ale bolest odstraní jen dočasně. Abychom ji doopravdy odstranili, potřebujeme najít PŘÍČINU bolesti. Najdete jí, ale potřebujeme se podívat na bolest, jako na přítele, který nám chce něco sdělit. Sdělit to, co potřebujeme vědět, abychom se uzdravili.

Ve většině případů je to postoj k sobě a druhým. Neumím si o něco říct, jsem s něčím nespokojený, hledám to, co mi dělá radost, málo vědomě odpočívám, špatně dýchám atd.

Na Kurzech pro ZDRAVÁ ZÁDA ve studiu SUN, zažijete vnímání svého těla i svých emocí, protáhnete a uvolníte svaly kolem zad, necháte odejít, co vás trápí, naučíte se správně dýchat, uvolnit a relaxovat a nastavíte mysl tak, aby vám pomáhala.

Neváhejte a přihlaste se, udělejte něco pro sebe, pro své ZÁDA.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.