Nelehká doba – „Mentální trénink“?

Věřte mi, že i já jsem měla letos těžké období. Úraz syna, zavření studia Sun, narození vnoučka v 7. měsíci. Bylo to těžké, ale musím říct, že díky tomu, že dnes vím co vím, díky práci na sobě, mé zvídavosti a tomu v co věřím,  jsem tím prošla bez újmy 🙂

Pro všechny je toto období takový „mentální trénink“.  Pokud se staráte o své zdraví mentálně, tak určitě víte co myslím. Je důležité jíst vitamíny, zdravě se stravovat, podporovat imunitu, ale to vše nám bude nanic, pokud nezměníme  své mentální vzorce, které máme v podvědomí.

Naše psyché – nás mozek /Amygdala/ vydrží hodně, ale má problém, když je něco nové, když máme strach, a když  je něco nepřehledné- chaotické a my to teď máme vše najednou.

Jak z toho ven?

Zprávy sledujte co nejméně, jen důležité upozornění. Najděte si co máte rádi- hudbu, komedie, vtipy, četba, cvičeni.

Pokud Vás přepadnou negativní myšlenky, tak si najděte něco pozitivního, nachystejte si myšlenky které, vám dodávají sílu, radost, své zážitky. tak abyste okamžitě mysleli na něco jiného.

Zůstávejte v přítomnosti!!! Nevymýšlejte dopředu scénáře, které ještě nejsou. Nevracejte se do minulosti,  co bylo, to bylo. Věřte, že problém dopadne dobře,… skvěle,…. bude pokračovat v pozitivním směru,…. budete se cítit stále lépe a lépe.

Snažte se neposlouchat negativní lidi, co vše vidí černě, nebo ve všem vidí problém.

Odpočívejte, cvičte, cvičte Jógu, meditujte, vše prodýchejte, běhejte, smějte se, najděte si svůj rituál.

Uvidíte, že Vám bude líp:-)

Přeji nám,  ať to společně zvládneme:-)

P.S.  Pokud potřebujete NALÉHAVĚ pomoc terapeuta… zavolejte, jsem tu pro Vás:-)

Vaše Sylva

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.